USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Beach Class Fortaleza 1306 Fortaleza (Ceara) Beach Class Fortaleza 1306 Fortaleza (Ceara) Beach Class Fortaleza 1306 Fortaleza (Ceara) Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Beach Class Fortaleza 1306 Fortaleza (Ceara) Beach Class Fortaleza 1306 Fortaleza (Ceara) Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Beach Class Fortaleza 1306

ex. Flat Mar A Vista Beach Class Fortaleza

Rezerwacja online
2026-09-23
2026-09-24

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

71

Beach Class Fortaleza 1306

 Dostęp do Internetu

Wi-Fi w pokojach

Wi-Fi

 Recepcja czynna 24 h

Recepcja czynna 24h na dobę

 Zameldowanie/ Wymeldowanie

Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie

 Basen

Basen zewnętrzny

 Prywatna plaża

Plaża

 Fitness/Siłownia

Centrum fitness

 Spa i relaks

Jacuzzi

 Posiłki/Napoje

Restauracja

Bar/ Poczekalnia

 Hotel przyjazny dzieciom

Łóżeczka dla dzieci

Plac zabaw dla dzieci

Sala zabaw


Willa Beach Class Fortaleza 1306 oferuje szybki dostęp do takich atrakcji miasta jak Plaża Iracema, w 150 metrach. Dom wakacyjny oferuje nocleg dla maksymalnie 5 gości oraz jacuzzi i saunę.

Mercado dos Pinhões znajduje się prawie 20 min spacerem od willi, a Museu do Maracatu jest w jedynie 1 km. Obiekt zapewnia również dostęp do takich miejsc kultu jak Katedra metropolitalna w Fortaleza, w odległości 25-minutowego spaceru. Willa Beach Class Fortaleza 1306 jest usytuowana w dzielnicy Meireles, 2 km od atrakcji przyrodniczych, takich jak Passeio Público.

Z okien można również podziwiać widoki na morze. W łazience znajduje się prysznic. W łazienkach znajdują się również suszarka do włosów i ręczniki.

Goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni, a także jadalni w willi. Do dyspozycji Gości są również lodówka, piekarnik i przybory kuchenne. Willa Beach Class Fortaleza 1306 jest usytuowana w odległości kilku przecznic od restauracji Churrascaria Gheller, która oferuje dania kuchni brazylijskiej. Opcje transportu w okolicy obejmują dworzec to Cumbuco, w 400 metrach.

  • Lokalne atrakcje
  • ENCETUR - Handcraft Market amd Museum
    2,2 km
  • José de Alencar Theatre
    2,6 km
  • Figueiras de Melo Square
    1,7 km
  • Passeio Público
    1,9 km
  • Extra Montese
    4,9 km
  • Presidente Vargas Stadium
    4 km
  • INACE - Naval Industry of Ceara State
    2,1 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Pinto Martins
    11 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Wi-Fi
  • Recepcja czynna 24h na dobę
  • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
  • Przyjazny zwierzętom
  • Przechowalnia bagażu
  • Winda

Opcje wyżywienia

  • Przybory kuchenne
  • Restauracja
  • Bar/ Poczekalnia
  • Stół na świeżym powietrzu

Usługi rekreacyjne

  • Basen zewnętrzny
  • Plaża
  • Ogród
  • Sala rekreacyjna/Sala kinowa
  • Sauna
  • Jacuzzi
  • Centrum fitness

Usługi

  • Wynajem samochodów
  • Pralnia
  • Pralnia chemiczna
  • Usługa zakupów spożywczych

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Wi-Fi w pokojach
  • Klimatyzacja
  • Kącik dzienny
  • Taras
  • Meble ogrodowe
  • Stół
  • Pralka
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków
  • Telewizor LCD
  • Łóżeczka dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Sala zabaw

Ważna informacja

Przyjazd: od 07:00 do 08:00
Wyjazd: do 06:00

Często Zadawane Pytania

  • Jak daleko znajduje się przyplażowa willa Beach Class Fortaleza 1306 od lotniska Pinto Martins?

    Przyplażowa willa Beach Class Fortaleza 1306 znajduje się 20 min jazdy od lotniska Pinto Martins.
  • Czy willa Beach Class Fortaleza 1306 posiada bezprzewodowy internet?

    Tak, willa Beach Class Fortaleza 1306 oferuje Wi-Fi.
  • Jakie usługi oferuje swoim gościom willa Beach Class Fortaleza 1306?

    Willa Beach Class Fortaleza 1306 oferuje takie usługi jak całodobowa recepcja.
  • Czy w willi znajduje się kuchnia?

    Pełnowymiarowa kuchnia jest częścią udogodnień dostępnych w willi.
  • Czy goście mogą zabrać zwierzęta do tej willi?

    Tak, zwierzęta są dozwolone w tej willi.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-09-23
2026-09-24

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Beach Class Fortaleza 1306, Brazylia

145 Rua Barao De Aracati, Fortaleza (Ceara), Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hotels-in-fortaleza.com

All rights reserved